9 C
Olsztyn
poniedziałek, 3 października, 2022
reklama

W Dniu bez Samochodu bezpłatne przejazdy pociągami Polregio

OlsztynW Dniu bez Samochodu bezpłatne przejazdy pociągami Polregio
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W przypadającym w czwartek Dniu bez Samochodu kierowcy będą mogli bezpłatnie korzystać z przejazdów kolejowych w Miejskim Obszarze Funkcjonowania Olsztyna tj. na trasach z Olsztyna do Jonkowa, Biesala, Gryźlin, Marcinkowa i Barczewa. W Olsztynie komunikacja miejska będzie płatna.

reklama

Rzecznik prasowa Warmińsko-Mazurskiego Zakładu Polregio Anna Nowak poinformowała, że w czwartek będzie można bezpłatnie podróżować pociągami Polregio w Miejskim Obszarze Funkcjonowania Olsztyna. Są to trasy między Olsztynem Głównym, a Jonkowem, Biesalem, Gryźlinami, Marcinkowem i Barczewem.

„Od podróżnych odbywających przejazdy na tych trasach nie będzie wymagane okazanie żadnych dodatkowych dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty” – zachęca Nowak.

reklama

W samym Olsztynie komunikacja miejska w czwartek będzie odpłatna tak, jak w każdy inny dzień. „Od pewnego czasu prowadzimy akcję zachęcającą uczniów, by jeździli rowerami, mamy konkurs dla szkół i uczniów z tym związany. Dla kierowców w tym dniu nie wprowadzamy żadnych ulg, czy bezpłatnych przejazdów” – powiedziała rzecznik prasowa ratusza Marta Bartoszewicz.

Na stacji Olsztyn Główny przybywa nowych torów i tunel. Rośnie konstrukcja nowego peronu nr 4

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama