7 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Obywatel Niemiec uparcie chciał do Rosji. Staranował szlaban

BraniewoObywatel Niemiec uparcie chciał do Rosji. Staranował szlaban

Obywatel Niemiec, który staranował szlaban na przejściu w Grzechotkach,  również był sprawcą wejścia na pas drogi granicznej.

reklama

Wszystko zaczęło się 27 sierpnia br. Obywatel Niemiec chciał koniecznie jechać do Federacji Rosyjskiej. Kiedy strona rosyjska odmówiła mu wjazdu, wrócił na terytorium Polski. Swoim bmw ruszył w rejon granicy tzw. zielonej.

Mężczyzna zatrzymał się tuż przed pasem granicznym, w okolicach Braniewa. Wysiadł z auta i wszedł na pas graniczny, po czym odjechał.  Ponownie stawił się do odprawy na drogowym przejściu w Grzechotkach i tym razem strona rosyjska odmówiła mu wjazdu. Wówczas obywatel Niemiec, narodowości rosyjskiej ruszył z dużą prędkością, przejechał po kolczatce, staranował szlaban i oddalił się w kierunku Polski.

reklama

Mężczyzna został zatrzymany i ukarany 500 zł mandatem. W tym samym czasie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie rozpoczęli poszukiwania osoby, która weszła na pas drogi granicznej. Okazało się, że jest nim 41-latek z Niemiec, który staranował szlaban na przejściu w Grzechotkach.

Mężczyzna przyznał się do winy i otrzymał kolejny 500 zł mandat.

źródło: SG

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia