14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd, którym podróżowały 4 osoby, dachował

KętrzynZ przekazanych informacji wynikało, że pojazd, którym podróżowały 4 osoby, dachował
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Groźnie wyglądające zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Kierujący jak i pasażerowie po wywróceniu auta na szczęście nie odnieśli obrażeń. Policjanci apelują o wzmożoną ostrożność i dostosowanie stylu jazdy do warunków drogowych.

reklama

W czwartek (15.09.2022r.) o godz. 09.45 oficer dyżurny został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Filipówce gm. Kętrzyn. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd, którym podróżowały 4 osoby, dachował. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Podczas rozmowy z osobą zgłaszającą ustalono, że osoby podróżujące o własnych siłach wydostały się  z pojazdu. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący peugotem 21-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze otarł pojazdem o drzewo siła uderzenia z powrotem wyrzuciła auto na jezdnię, gdzie pojazd dachował.  Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt z podróżujących nie doznał obrażeń. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Z uwagi na powstałe uszkodzenia pojazdu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny i wezwali na miejsce holownika.

Stan zdrowia pasażera jest bardzo ciężki. Kierowca audi został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu

Panująca obecnie pogoda sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi. A przede wszystkim zdjęcie nogi z gazu.

Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd, którym podróżowały 4 osoby, dachował
reklama

źródło: KPP Kętrzyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×