-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

O surowych konsekwencjach swojego nieodpowiedzialnego zachowania przekonają się kolejni kierujący

IławaO surowych konsekwencjach swojego nieodpowiedzialnego zachowania przekonają się kolejni kierujący

O surowych konsekwencjach swojego nieodpowiedzialnego zachowania w najbliższym czasie przekonają się kolejni kierujący. 19 – latek, który spowodował wypadek i 32 – latek, który jeździł audi nie mając do tego uprawnień.

reklama

Kilka minut po 13:00 oficer dyżurny iławskiej policja został poinformowany o zdarzeniu drogowym. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 19 – latek kierujący peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem i doprowadził do zderzenia bocznego między pojazdami na skutek czego ford zjechał przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy a następnie w wyniku dachowania przemieścił się na lewe pobocze drogi. Kierująca oraz pasażerka forda zostały przetransportowane do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 19 – latkowi.

Tymczasem podczas pomiaru prędkości policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 20 km/h. Okazało się jednak, że to nie było jedyne przewinie 31 – latka. Mieszkaniec gminy Iława kierował samochodem nie mając do tego uprawnień.

reklama

Obaj kierujący w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

reklama

źródło: KPP Iława

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia