10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Pełna “gruszka” oderwała się od betoniarki w trakcie jazdy

OlsztynPełna "gruszka" oderwała się od betoniarki w trakcie jazdy

Wczoraj w godzinach porannych w Sząbruku doszło do niecodziennego, bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Z betonomieszarki odpadł bęben wyładowany betonem.

reklama

O całej sprawie zostaliśmy poinformowani przez naocznego świadka zdarzenia. “W ostatnich dnia miał miejsce dziwny wypadek. Pełna gruszka betoniarki (!!!) oderwała się od samochodu i na szczęście spadła na pole.
Betoniarka była pełna, czy ktoś jest w stanie pomyśleć, co by stało się gdyby tam był chodnik i ludzie? Albo spadłoby to na drogę i samochód? – napisał przerażony czytelnik na naszą skrzynkę alarm@tko.pl.

Ze wstępnych informacji wynika, że na szczęście nikogo nie przygniotło. Betoniarka należy do firmy z Kieźlin.

reklama

Pełna "gruszka" oderwała się od betoniarki w trakcie jazdy wypadek Olsztyn, Wiadomości

W ostatnich dniach doszło do innego zdarzenia z udziałem betoniarki o którym pisaliśmy. Policjanci zostali zadysponowani do obsługi zdarzenia drogowego w miejscowości Linowo. Jak się okazało, doszło tam do przewrócenia na bok ciężarówki transportującej beton. Na szczęście w tym zdarzeniu również nikt nie ucierpiał.

W trakcie czynności służbowych ustalono, że 24-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego na skrzyżowaniu doszło do wywrócenia się ciężarówki transportującej beton. Mundurowi ustalili, że 24-latek jest trzeźwy. Mężczyzna podróżował sam, a w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał. Pojazd przy użyciu dźwigów został postawiony na koła, a następnie wciągnięty na lawetę. Kierujący został ukarany mandatem karnym.

reklama

źródło: KWP / TKO

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ehr
15 września 2022 12:59

Gość zwalił gruchę do rowu 🙂

Anonimowo
15 września 2022 16:42

sie wozi po 11 m to sie urywa wszystko

Polecane
Ogłoszenia