fbpx
5 C
Olsztyn
piątek, 7 października, 2022
reklama

Pełna „gruszka” oderwała się od betoniarki w trakcie jazdy

OlsztynPełna "gruszka" oderwała się od betoniarki w trakcie jazdy
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wczoraj w godzinach porannych w Sząbruku doszło do niecodziennego, bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Z betonomieszarki odpadł bęben wyładowany betonem.

reklama

O całej sprawie zostaliśmy poinformowani przez naocznego świadka zdarzenia. „W ostatnich dnia miał miejsce dziwny wypadek. Pełna gruszka betoniarki (!!!) oderwała się od samochodu i na szczęście spadła na pole.
Betoniarka była pełna, czy ktoś jest w stanie pomyśleć, co by stało się gdyby tam był chodnik i ludzie? Albo spadłoby to na drogę i samochód? – napisał przerażony czytelnik na naszą skrzynkę alarm@tko.pl.

Ze wstępnych informacji wynika, że na szczęście nikogo nie przygniotło. Betoniarka należy do firmy z Kieźlin.

reklama

Pełna "gruszka" oderwała się od betoniarki w trakcie jazdy

W ostatnich dniach doszło do innego zdarzenia z udziałem betoniarki o którym pisaliśmy. Policjanci zostali zadysponowani do obsługi zdarzenia drogowego w miejscowości Linowo. Jak się okazało, doszło tam do przewrócenia na bok ciężarówki transportującej beton. Na szczęście w tym zdarzeniu również nikt nie ucierpiał.

Pociąg uderzył w tył samochodu marki Ford, który właśnie przejeżdżał przez torowisko
reklama

W trakcie czynności służbowych ustalono, że 24-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego na skrzyżowaniu doszło do wywrócenia się ciężarówki transportującej beton. Mundurowi ustalili, że 24-latek jest trzeźwy. Mężczyzna podróżował sam, a w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał. Pojazd przy użyciu dźwigów został postawiony na koła, a następnie wciągnięty na lawetę. Kierujący został ukarany mandatem karnym.

źródło: KWP / TKO

reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama