6 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

Zaginęła Danuta Kaleta

OlsztynZaginęła Danuta Kaleta
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionej Danuty Kalety. Kobieta ostatni raz była widziana w Iławie na początku sierpnia tego roku. Policjanci nie wykluczają, że kobieta może przebywać na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego lub zachodniopomorskiego. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

reklama

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 58-letniej Danuty Kalety. Kobieta ostatni raz była widziana 2 sierpnia 2022 roku w Iławie. Zaginiona najprawdopodobniej wsiadła do pociągu jadącego w kierunku Szczecina. Informacje o zaginięciu 58-latki policjanci otrzymali w ubiegły poniedziałek (29.08.2022) od jej córki. Z relacji rodziny wynika, że 58-latka może prowadzić tułaczy tryb życia i ma problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Danuta Kaleta ma 160 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne. Ubrana była w czarną koszulkę, spodnie jeansowe. Kobieta zawsze ma przy sobie charakterystyczną reklamówkę z logiem dyskontu.

reklama

Policjanci nie wykluczają, że kobieta może przebywać na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego lub zachodniopomorskiego.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie, kontaktując się z osobą nadzorującą poszukiwania pod nr tel.: 605 549 341.

reklama

AKTUALIZACJA

Informujemy, że zaginiona 58-latka, której wizerunek wczoraj opublikowaliśmy, została odnaleziona. Kobieta przebywała na terenie Działdowa. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama