13 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

Wyuzdana zabawa na oczach dzieci? Szokujące dożynki w Nidzicy

NidzicaWyuzdana zabawa na oczach dzieci? Szokujące dożynki w Nidzicy
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Podczas dożynek w Nidzicy zorganizowano wulgarną zabawę. Brali w niej udział dorośli, ale wszystkiemu przyglądały się dzieci. Internauci są zbulwersowani.

Dożynki w Nidzicy

reklama

W sobotę 27 sierpnia w Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim, jak w wielu innych miejscowościach w Polsce, odbyły się dożynki, czyli ludowe święto, mające stanowić swoiste podziękowanie za ukończenie żniw i prac polowych. Tradycyjnie najpierw odbywa się msza święta, a potem liczne zabawy i konkursy, w których biorą udział całe rodziny.

Wyuzdana zabawa dożynkowa

Jednak dożynki w Nidzicy nie wszystkim przypadły do gustu. Po mszy świętej i inauguracji uroczystości przez burmistrza Jacka Kosmalę zaczęła się zabawa. Szczególne emocje wzbudził jeden z konkursów: pary miały symulować ruchy jednoznacznie kojarzące się ze stosunkiem.

Synteza synodalna archidiecezji warmińskiej wskazuje m.in. na potrzebę formacja świeckich i łączenia parafii
reklama

Na opublikowanym przez „Gazetę Nidzicką” filmiku widać kobietę, która wypina pośladki i trzyma przy nich patelnię, oraz mężczyznę, który stoi za nią i w tę patelnię rytmicznie uderza przytwierdzoną w okolicach krocza chochlą. Naliczono 56 „stuknięć”, zebrani bawili się dobrze, skandowali „dawaj, dawaj!” czy „idź na całość!”.

Nagranie szybko stało się bardzo popularne w mediach społecznościowych.

Wulgarna zabawa na oczach dzieci

reklama

Wszystkiemu przyglądały się dzieci i to właśnie ten fakt wzbudził największe oburzenie wśród internautów.

„Wstyd i dzieci na to patrzą. A sami wychowują grzeczności i kultury”, „Zezwierzęcenie, gdzie godność człowieka? Dzieci na to patrzą, gdzie wzorce od starszych pokoleń, gdzie? Świat ku zagładzie zmierza”, „Coraz durniejsze to nasze społeczeństwo. Nie wróży to niczego dobrego…”, „I później wszyscy uczestnicy tej wspaniałej zabawy gonią z widłami żeby rozprawić się z paradami LGBT bo demoralizują społeczeństwo” – to tylko niektóre z komentarzy zbulwersowanych internautów.

W katedrze fromborskiej XVIII w. obraz wypadł z ramy, uszkodził się

źródło: fakt.pl

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama