14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Nagły zwrot w sprawie śmierci 65-letniego mieszkańca bloku przy ul. Polnej

OlsztynNagły zwrot w sprawie śmierci 65-letniego mieszkańca bloku przy ul. Polnej
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny, do której doszło 21 sierpnia. Dotarliśmy do nowych informacji.

Tragiczna śmierć pod blokiem w Olsztynie

reklama

Do tragedii doszło w niedzielę 21 sierpnia 2022 roku w Olsztynie. Na terenie bloku przy ulicy Polnej znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu szybko pojawili się technicy kryminalistyki i prokurator. Z nieoficjalnych ustaleń wynikało, że na ciele widoczne były ślady mogące sugerować udział osób trzecich. Zmarłym okazał się 65-letni mieszkaniec bloku. Pisaliśmy o tym tragicznym zdarzeniu tutaj.

Nagły zwrot w sprawie śmierci 65-letniego mieszkańca bloku przy ul. Polnej

Prokuratura bada okoliczności śmierci mężczyzny

Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśnia Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Początkowo śledztwo prowadzono w kierunku art. 155 kodeksu karnego, dotyczącego nieumyślnego spowodowania śmierci człowieka.

reklama

Postanowiliśmy zapytać prokuraturę o ustalenia w tej sprawie.

Co ona wyprawia? Policjanci ustalają tożsamość kobiety, którą zarejestrowały kamery monitoringu

Prokurator prowadząca dochodzenie poinformowała nas, że „w toku przedmiotowego postępowania przesłuchano świadków, nie przedstawiono nikomu zarzutów, przeprowadzono sekcję zwłok denata. Postępowanie jest w toku, trwają czynności procesowe, mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny”.

Nagły zwrot w sprawie śmierci 65-letniego mieszkańca bloku przy ul. Polnej
reklama

Z otrzymanego przez nas pisma wynika więc, że najprawdopodobniej nie doszło do zabójstwa ani nieumyślnego przyczynienia się do śmierci. Śledczy wypuścili osoby zatrzymane i przesłuchiwane w tej sprawie. Pozostaje czekać na wyniki ustaleń olsztyńskiej prokuratury. Według naszych nieoficjalnych ustaleń mężczyzna, który zmarł miał mieć różne schorzenia.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×