13 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Pechowy łuk drogi? 50-letni kierowca i 53-letni pasażer trafili do szpitala

NidzicaPechowy łuk drogi? 50-letni kierowca i 53-letni pasażer trafili do szpitala
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło koło Zabłocia Kanigowskiego. Citroen, którym podróżowało 2 mężczyzn zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. 50 -letni kierowca i 53-letni pasażer zostali przetransportowani do szpitala w Działdowie.

reklama

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek (23.08.2022 r.) około godz. 16:00 koło miejscowości Zabłocie Kanigowskie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 50-latek kierujący samochodem osobowym  marki Citroen jadąc w kierunku Janowca Kościelnego, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżował również 53-letni pasażer. Obaj mężczyźni to mieszkańcy gminy Kozłowo.

reklama

Z podejrzeniem urazów głowy zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala w Działdowie, a auto, którym jechali zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Na miejscu zdarzenia drogowego pracowali funkcjonariusze ruchu drogowego oraz grupa zdarzeniowa wraz z technikiem kryminalistyki. Teraz policjanci będą wyjaśniali szczegółowe szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Wyjazd z obwodnicy Olsztyna. Na jadący samochód spadła linia wysokiego napięcia

Pechowy łuk drogi? 50-letni kierowca i 53-letni pasażer trafili do szpitala
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama