13 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dwa wypadki w gminie Dywity [GALERIA]

GalerieDwa wypadki w gminie Dywity

W piątek doszło do dwóch wypadków w gminie Dywity. W obydwu przypadkach sprawcy nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze. 

reklama

Dziś (21.02.) około godz. 7 na terenie gminy Dywity doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W pierwszym przypadku kierująca pojazdem citroen jadąc od miejscowości Brąswałd na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych w wyniku czego zjechała na chodnik. Uderzyła następnie w ogrodzenie posesji. Kierująca tym autem trafiła do szpitala. W pojeździe znajdowała się także 14-letnia dziewczynka, której nic się nie stało. Jak się okazało kobieta doznała ogólnych potłuczeń. Sprawczyni kolizji drogowej otrzymała mandat karny.

Do drugiego zdarzenia doszło między miejscowościami Słupy i Gady. Według ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem volkswagen passat nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych. W wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z citroenem. Mężczyzna z passata i kobieta z citroena zostali przewiezieni do olsztyńskich szpitali. Osoby te doznały jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Sprawca kolizji drogowej otrzymał mandat karny. Droga w tym miejscu była zablokowana kilka godzin. Policja apeluje do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności.

reklama

Dwa wypadki w gminie Dywity [GALERIA] Dywity Galerie, Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia