fbpx
-1 C
Olsztyn
poniedziałek, 5 grudnia, 2022
reklama

Przed Sądem Okręgowym rozpoczął się proces Grażyny W. oskarżonej o zabójstwo męża

KętrzynPrzed Sądem Okręgowym rozpoczął się proces Grażyny W. oskarżonej o zabójstwo męża

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W dniu 3 sierpnia 2022 r. przed Sądem Okręgowym w Olsztynie rozpoczął się proces Grażyny W. oskarżonej o zabójstwo mężczyzny.

Prokuratura Rejonowa w Kętrzynie w dniu 5 kwietnia 2022 r. przesłała do Sądu Okręgowego w Olsztynie akt oskarżenia przeciwko Grażynie W. oskarżonej o zabójstwo swojego męża.

Do zdarzenia tego miało dojść w dniu 17 lutego 2021 r. w jednym z domów w Reszlu. Według ustaleń prokuratora, Grażyna W. tego dnia miała zadać swojemu mężowi wielokrotnie uderzenia narzędziem tępym lub tępokrawędzistym w głowę oraz trzy ciosy nożem, w tym w klatkę piersiową, dokonując zabójstwa pokrzywdzonego.

Proces w tej sprawie rozpoczął się w dniu 3 sierpnia 2022 r. przed Sądem Okręgowym w Olsztynie. Oskarżona w pierwszym dniu procesu nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i odmówiła złożenia wyjaśnień. W takiej sytuacji Sąd odczytał wyjaśnienia Grażyny W. złożone w trakcie postępowania przygotowawczego, a następnie rozpoczął przesłuchiwanie świadków.

Dom zły pod Olsztynem? Dwie osoby zatrzymane, zabezpieczono narzędzie zbrodni. Nowe informacje

Kolejne, najbliższe terminy rozprawy w tej sprawie to: 9 i 10 sierpnia 2022 r. o godz. 10.

Jak pisaliśmy w lutym 2021 roku z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły mężczyzna mieszkał w Reszlu z żoną. Kobieta miała założoną „niebieską kartę”.

źródło: Sąd Okręgowy/Radio Olsztyn

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze