12 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

Na obwodnicy Olsztyna od poniedziałku zmieni się organizacja ruchu

OlsztynNa obwodnicy Olsztyna od poniedziałku zmieni się organizacja ruchu
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W najbliższych dniach w związku z naprawą gwarancyjną nawierzchni obwodnicy Olsztyna w ciągu dróg S16 i S51 zostanie zmieniona organizacja ruchu. Prace rozpoczną się w poniedziałek i powinny zakończyć się w środę. Koszt naprawy poniesie wykonawca robót – podała GDDKiA w Olsztynie.

reklama

Jak poinformował rzecznik oddziału olsztyńskiego GDDKiA Karol Głębocki, na czas robót pomiędzy węzłami Olsztyn Jaroty i Olsztyn Południe zostanie wyłączona z ruchu jezdnia w kierunku Ostródy na odcinku około 4 km. Ruch zostanie przełożony na jezdnię w kierunku Mrągowa poprzez przejazdy awaryjne i będzie odbywał się dwukierunkowo.

Naprawa będzie wykonywana na dwóch kilkudziesięciometrowych odcinkach odległych od siebie o około kilometr. Zakres prac obejmie frezowanie warstwy ścieralnej, wykonanie warstwy wyrównawczej, ułożenie warstwy ścieralnej oraz odtworzenie oznakowania poziomego.

Las Miejski do wycinki? Opublikowano wyniki ankiety dot. przebiegu północnej obwodnicy Olsztyna
reklama

Zakończenie prac poprawkowych planowane jest w środę, 3 sierpnia, o ile w robotach bitumicznych nie przeszkodzą warunki atmosferyczne. Kierowców prosimy o stosowanie się do obowiązującego podczas robót oznakowania- apelują drogowcy.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama