reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do Olsztyn przyjedzie specjalny Czipobus. Zaczipuj pupila za darmo

OlsztynDo Olsztyn przyjedzie specjalny Czipobus. Zaczipuj pupila za darmo

W najbliższą niedzielę, 31.07. do stolicy Warmii i Mazur przyjedzie specjalny Czipobus Fundacji Safe Animal. Jeśli masz zwierzę, które nie jest jeszcze oznakowane teraz możesz bezpłatnie je zaczipować.

reklama

Aby zaczipować zwierzę należy zabrać ze sobą: książeczkę zdrowia zwierzęcia i dowód osobisty. Koty i króliki należy przynieść w transporterze, by zwierzęta czuły się swobodnie i bezpiecznie. Akcja czipowania odbędzie się na parking przy Placu Solidarności w Olsztynie, w niedzielę 31 lipca od 10:00 do 13:00.

– Tego dnia całkowicie darmowo zaczipujemy każdego przybyłego na miejsce pupila – deklaruje Natalia Wiśnik z Fundacji Safe Animal.

reklama

Dodatkowo przybyli na miejsce przyjaciele zwierząt mogą przekazać darowiznę na cele fundacji i w zamian wziąć udział w loterii.

– Przygotowaliśmy sporo nagród – dodaje Wiśnik – można wygrać suplementy diety dla zwierząt, bidony podróżne na wodę dla psa, legowiska, produkty dla dzieci i wiele wiele innych.

reklama

Jak przekonują specjaliści – czipowanie wierząt jest praktycznie bezbolesne, całkowicie bezpieczne i nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. I choć nie jest obowiązkowe, to zecydowanie jest najlepszą formą identyfikacji i lokalizacji zwierzęcia i daje większe szanse na to, że – w przypadku zaginięcia – wróci bezpiecznie do domu.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×