2 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do Olsztyn przyjedzie specjalny Czipobus. Zaczipuj pupila za darmo

OlsztynDo Olsztyn przyjedzie specjalny Czipobus. Zaczipuj pupila za darmo

W najbliższą niedzielę, 31.07. do stolicy Warmii i Mazur przyjedzie specjalny Czipobus Fundacji Safe Animal. Jeśli masz zwierzę, które nie jest jeszcze oznakowane teraz możesz bezpłatnie je zaczipować.

reklama

Aby zaczipować zwierzę należy zabrać ze sobą: książeczkę zdrowia zwierzęcia i dowód osobisty. Koty i króliki należy przynieść w transporterze, by zwierzęta czuły się swobodnie i bezpiecznie. Akcja czipowania odbędzie się na parking przy Placu Solidarności w Olsztynie, w niedzielę 31 lipca od 10:00 do 13:00.

– Tego dnia całkowicie darmowo zaczipujemy każdego przybyłego na miejsce pupila – deklaruje Natalia Wiśnik z Fundacji Safe Animal.

reklama

Dodatkowo przybyli na miejsce przyjaciele zwierząt mogą przekazać darowiznę na cele fundacji i w zamian wziąć udział w loterii.

– Przygotowaliśmy sporo nagród – dodaje Wiśnik – można wygrać suplementy diety dla zwierząt, bidony podróżne na wodę dla psa, legowiska, produkty dla dzieci i wiele wiele innych.

reklama

Jak przekonują specjaliści – czipowanie wierząt jest praktycznie bezbolesne, całkowicie bezpieczne i nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. I choć nie jest obowiązkowe, to zecydowanie jest najlepszą formą identyfikacji i lokalizacji zwierzęcia i daje większe szanse na to, że – w przypadku zaginięcia – wróci bezpiecznie do domu.

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia