4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 21-letniego Kamila z gminy Biskupiec

OlsztynTragiczny finał poszukiwań zaginionego 21-letniego Kamila z gminy Biskupiec

Policjanci prowadzili poszukiwania Kamila. 21-latek z gminy Biskupiec zaginął w ubiegłą sobotę i od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

reklama

21-latek w ubiegłą sobotę (02.07.2022) ok. godz. 16:00 był widziany w m. Czerwonka w gminie Biskupiec. Od tamtej pory nie wrócił do domu w m. Węgój i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze natychmiast po przyjęciu zawiadomienia rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie aktualnego miejsca pobytu zaginionego. Koordynacją działań poszukiwawczych zajęli się funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. W poszukiwaniach zaginionego 21-latka uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Olsztyńscy policjanci byli wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, policjantów z Biskupca, policyjnych wodniaków, strażaków ochotników z Gryźlin, Bredynek, Biskupca, Węgója, przewodników psów do poszukiwań ludzi żywych z OSP w Klebarku Wielkim. Do działań włączono także przedstawicieli z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej PCK Olsztyn. W poszukiwaniach wykorzystywany był również specjalistyczny sprzęt, w tym drony.

reklama

W środę (06.07.2022) kontynuowano działania poszukiwawcze. Do akcji włączyli się również nurkowie z PSP KMP w Olsztynie, żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz przedstawiciele Mazurskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Olecka.

Niestety dziś (07.07) policja podała smutną informację: “Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 21-latka z gminy Biskupiec. Ciało mężczyzny zostało znalezione w jeziorze Bukowskim. Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania”.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
.....
7 lipca 2022 19:12

Te jeziorko jest daleko od drogi szutrowej wegoj labuchy na odludziu. W środku lasów i pól…Sam miał by bardzo ciężko tam trafić po ciemku . Śliska sprawa .

Znaleźli
8 lipca 2022 10:17

A byłem pewien, że znajdą go wiszącego w lesie

Polecane
Ogłoszenia