13 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022
reklama

Trzy osoby zginęły w wypadku, auto wpadło do rzeki

SzczytnoTrzy osoby zginęły w wypadku, auto wpadło do rzeki
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Trzy młode osoby w wieku 21, 22 i 31 lat, zginęły w nocy pod Szczytnem po tym, gdy ich auto wpadło do rzeki Sawicy. Wypadek przeżył czwarty uczestnik, jest w szpitalu – poinformowała oficer prasowa policji w Szczytnie Joanna Manelska.

reklama

Do tragicznego wypadku doszło w Sędajsku na lokalnej drodze prowadzącej ze Szczytna do wsi Witówko. W okolicach mostu na rzece Sawicy do wody wpadła skoda fabia, którą podróżowały cztery osoby. Przybyli na miejsce strażacy wyciągnęli z wody trzy osoby – kobietę i dwóch mężczyzn. Mimo ich reanimowania przez strażaków przybyli na miejsce medycy stwierdzili zgon całej trójki. Zmarli mieli 21, 22 lata oraz 31 lat. Policja nie ujawnia, czy byli ze sobą spokrewnieni. Wiadomo, że wszyscy są mieszkańcami powiatu szczycieńskiego.

Autobus z dziećmi wjechał do przydrożnego rowu

„Czwartego mężczyznę znaleziono kilkaset metrów od miejsca wypadku. Żyje, trafił do szpitala” – powiedziała Manelska.

reklama

Ponieważ w aucie był fotelik dziecięcy strażaccy nurkowie przeszukiwali też rzekę, by sprawdzić, czy w wodzie nie ma dziecka. Okazało się, że nie podróżowało autem.

reklama

W miejscu, w którym doszło do wypadku rzeka Sawica ma ok. 1-1,2 m. głębokości. Z mostu do lustra wody także jest około metra.

„Wyjaśniamy wszelkie okoliczności tego zdarzenia, na miejscu wciąż pracuje ekipa policyjna i prokurator. W ciągu dnia wydamy w tej sprawie komunikat” – zapowiedziała w rozmowie Manelska.

Trzy osoby zginęły w wypadku, auto wpadło do rzeki


źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×