13 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022
reklama

Sklep Biedronka zamknięty. Już wiadomo dlaczego

OlsztynSklep Biedronka zamknięty. Już wiadomo dlaczego
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W sklepie przy ul. Bartąskiej 1 w Olsztynie od 28.05.2022 br. trwają prace remontowe. Ich celem jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do standardu 3.0, obowiązującego w sieci Biedronka.

reklama

Co przyniosą nowe zmiany oraz na czym polega nowy standard? Udzieliła nam informacji Agnieszka Wysogrocka, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka: „Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. Klienci będą mogli pokroić je przy użyciu nowoczesnej krajalnicy”.

Dla jeszcze większego komfortu wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. Powierzchnia sali sprzedaży liczyć będzie 960 m2. W sklepie pojawią się m. in. 4 kasy tradycyjne oraz 6 samoobsługowych. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z wygodnego parkingu, który pomieści 70 pojazdów. Parking posiada również 3 miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. Otwarcie sklepu planowane jest na połowę lipca br. Z okazji otwarcia na klientów będą czekać atrakcyjne promocje, o których będziemy informować na bieżąco.  

ZUS przekazuje bardzo ważną informację. Ostatni moment aby złożyć ważny wniosek
reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×