6 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Grono warmińsko-mazurskich policjantów powiększyło się o kolejną grupę funkcjonariuszy

OleckoGrono warmińsko-mazurskich policjantów powiększyło się o kolejną grupę funkcjonariuszy

Ślubowanie to pierwszy tak podniosły moment w służbie policjanta. W obiekcie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyła się kolejna taka uroczystość. Szef nowo przyjętych policjantów nadinsp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie osobiście zadbał o to, by miała ona podniosły charakter i odczytał słowa roty ślubowania, które powtórzyło za nim 24 funkcjonariuszy.

reklama

Grono warmińsko-mazurskich policjantów powiększyło się o kolejną grupę funkcjonariuszy. W obiekcie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie w poniedziałek (20.06.2022) odbyło się ślubowanie 24 nowo przyjętych funkcjonariuszy (4 policjantek i 20 policjantów), którzy jeszcze w tym tygodniu stawią się w Szkole Policji w Słupsku, by rozpocząć półroczne szkolenie. Po jego zakończeniu wrócą do garnizonu warmińsko-mazurskiego do jednostek, w których rozpoczną służbę Narodowi. Nowi policjanci zasilą szeregi Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, Komendy Miejskiej w Elblągu oraz komend powiatowych w Bartoszycach, Braniewie, Ełku, Giżycku, Gołdapi, Kętrzynie, Olecku, Piszu, Szczytnie i Węgorzewie.

Niestety z różnych względów ślubowanie odbyło się tym razem w kameralnym gronie, jednak szef warmińsko-mazurskich policjantów nadinsp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie zadbał o to, by była to podniosła chwila i osobiście odczytał słowa roty ślubowania, które powtórzyli za nim ślubujący policjanci.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jurek
21 czerwca 2022 14:41

Raczej nie ma powodów do dumy.

Taka prawda
21 czerwca 2022 15:25

To ci co byli kopani w dupe na podwórku i w szkole

Polecane
Ogłoszenia