5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Do szpitala został przewieziony kierujący osobowym fiatem i 14-letni pasażer peugeota

OlsztynDo szpitala został przewieziony kierujący osobowym fiatem i 14-letni pasażer peugeota

Do poważnego zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów osobowych, doszło w rejonie skrzyżowania ul. Fabrycznej z ul. Krótką w Dobrym Mieście. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin a do szpitala został przewieziony kierujący osobowym fiatem i 14-letni pasażer peugeota – na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci przypominają o obowiązku stosowania się do przepisów ruchu drogowego i dokładnego obserwowania drogi – chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

reklama

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z ruchu drogowego wstępnie ustalili, że sprawca zdarzenia był 33-letni kierujący fiatem, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 25-letniemu kierowcy peugeota. W zdarzeniu brał udział 14-letni chłopiec podróżujący peugeotem, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na obserwację medyczną trafił również kierowca fiata. Ostatecznie żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń i skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach.

Uszkodzone pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie kierowców. I choć tym razem uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń, to i tak policjanci przypominają o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w rejonie skrzyżowań czy przejść dla pieszych. Koszt chwili nieuwagi możemy spłacać do końca życia.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Waldek
23 czerwca 2022 18:59

A kogo to obchodzi, kierujący peugeota ma platynową płytę w głowie,on się gubi we własnym domu po ciemku ,a co dopiero za kółkiem, niech kostkę brukową kładzie w Kwiecewie na kolonii

Waldek
23 czerwca 2022 18:57

A kogo to interesuje, kierujący peugeota ma platynową płytę w głowie, stwarza zagrożenie przy robieniu obiadu w domu, a co dopiero za kółkiem, może jedynie w kwiecewie komini czyścić

Polecane
Ogłoszenia