3 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Reaktywacja Niezależnego Stowarzyszenia Studentów na UWM w Olsztynie

OlsztynReaktywacja Niezależnego Stowarzyszenia Studentów na UWM w Olsztynie
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Po wielu latach nieobecności do Olsztyna powróciło Niezależne Stowarzyszenie Studentów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

reklama

W niedzielę 19 czerwca odbyło się zebranie, podczas którego wybrano członków zarządu. W jego skład weszli: Bartosz d’Obyrn (przewodniczący), Mikołaj Mirecki (sekretarz), Michał Dunajewski (wiceprzewodniczący ds. Finansów) i Izabela Frątczak (wiceprzewodnicząca ds. HR).

Jak poinformował nas przewodniczący NZS UWM Bartosz d’Obyrn, podstawowym priorytetem zrzeszenia na aktualną kadencję będzie zbudowanie dobrze działających struktur oraz porozumienie się z władzami uczelni i z innymi organizacjami, funkcjonującymi na terenie Warmii i Mazur.

reklama

„Zadbamy, by każdy student naszej uczelni mógł zawsze wybrać niezależność” – zapowiedział.

Podczas niedzielnego zebrania wyłoniono także członków uczelnianej komisji rewizyjnej: Wiktorię Kruszewską, Aleksandrę Dudek i Annę Biedrzycką. Komisja będzie się zajmować między innymi kontrolą działalności organizacji uczelnianej, nadzorem nad przestrzeganiem postanowień statutu i rozpatrywaniem spraw dyscyplinarnych. Będzie również pełnić funkcje mediacyjne i rozjemcze.

Japończycy z pomocą Ukrainie
Reaktywacja Niezależnego Stowarzyszenia Studentów na UWM w Olsztynie
reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×