14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

22-letni pracownik firmy kurierskiej najechał na 48-letniego motocyklistę

Nidzica22-letni pracownik firmy kurierskiej najechał na 48-letniego motocyklistę
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

22-latek kierujący ciężarowym mercedesem podczas cofania najechał na stojącego za nim 48-letniego motocyklistę. Kierujący jednośladem na skutek doznanych obrażeń został przetransportowany do szpitala. Obaj uczestnicy wypadku to mieszkańcy Olsztyna, byli trzeźwi.

reklama

Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę (15.06.2022 r.) około godz. 13:00 na ul. Warszawskiej w Nidzicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes w trakcie cofania najechał na stojący na tym samym pasie ruchu motocykl marki Yamaha, którym kierował 48-letni mężczyzna. Na skutek doznanych obrażeń motocyklista został przetransportowany do Szpitala w Działdowie. Obaj kierujący to mieszkańcy Olsztyna, byli trzeźwi.
Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci służby prewencyjnej i grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazdy uczestniczące w wypadku na policyjnym parkingu. Teraz szczegółowo będą wyjaśniać wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. drogowego.

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Olsztynie przyłapali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×