2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Zmiana rozkładu jazdy pociągów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

OlsztynZmiana rozkładu jazdy pociągów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

12 czerwca br. nastąpi korekta rozkładu jazdy pociągów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 3 września br.

reklama

W tym czasie POLREGIO uruchomi dwie dodatkowe pary połączeń. Pierwsza z nich do pociąg w relacji Olsztyn Główny – Korsze – Olsztyn Główny, będzie on kursował codziennie do 31 sierpnia br.
Pociąg 90841 Olsztyn Główny (7:43) – Korsze (8:44)
Pociąg 90828 Korsze (16:00) – Olsztyn Główny ( 17:00)

Druga to pociąg wakacyjny w relacji Olsztyn Główny – Giżycko – Olsztyn Główny kursujący codziennie do 3 września.
Pociąg 90843/2 Olsztyn Główny (11:10) – Giżycko (13:10)
Pociąg 90827/6 Giżycko (11:05) – Olsztyn Główny (12:59)

reklama

Pomiędzy Ekiem a Giżyckiem zarządca infrastruktury kolejowej prowadzi modernizację linii kolejowej nr 38. Dlatego na tym odcinku prowadzona jest autobusowa komunikacja zastępcza.


W związku z pracami związanymi z przebudową stacji Olsztyn Główny od 14 kwietnia br. pociągi wjeżdżające do Olsztyna z kierunku Elbląga dojeżdżają jedynie do przystanku kolejowego Olsztyn Likusy. Na odcinku Olsztyn Likusy – Olsztyn Główny również prowadzona jest autobusowa komunikacja zastępcza. Sytuacja ta początkowo planowana do 10 czerwca zostaje przedłużona i potrwa do 8 lipca 2022 roku.

reklama


W związku z powyższymi zamknięciami odcinków linii kolejowych godziny odjazdu niektórych pociągów ulegną zmianie. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronie internetowych www.polregio.pl Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

źródło: POLREGIO

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia