3 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego, 2024
reklama

Afera w Lidlu na ul. Wilczyńskiego. Ochroniarz wykazał się nie byle talentem

OlsztynAfera w Lidlu na ul. Wilczyńskiego. Ochroniarz wykazał się nie byle talentem

Co się odwlecze to nie uciecze… Pracownik ochrony jednego z marketów w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego w Olsztynie ujął mężczyznę, który kilka dni wcześniej dokonał kradzieży alkoholu. Fotograficzna pamięć ochroniarza nie zawiodła – policjanci potwierdzili jego podejrzenia. Przy okazji okazało się, że sprawca kradzieży miał w przeszłości problemy z tego samego powodu. Za poprzednie kradzieże mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności.

reklama

W poniedziałek (06.06.2022 r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie ujęcia mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież alkoholu. Interwencję zgłosił pracownik ochrony, który rozpoznał mężczyznę ze zdarzenia sprzed kilku dni. Okazało się, że 35-latek był już wcześniej karany za zdarzenia o podobnym charakterze, za które decyzją sądu był on poszukiwany do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Dzięki czujności pracownika ochrony 35-letni mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za kradzież alkoholu, ale będzie miał również okazję, aby rozliczyć się ze swojej przeszłości. Sprawca kradzieży sklepowej będzie miał teraz 4 miesiące na to, aby zastanowić się nad sobą i pomyśleć o życiu w zgodzie z prawem.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia