10 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

„Dzień Dobry TVN” nagrywało program w Kortowie

Olsztyn„Dzień Dobry TVN” nagrywało program w Kortowie
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W programie „Dzień Dobry TVN” wyemitowano materiał o Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, przedstawiając go jako „jedną z najbardziej wszechstronnych uczelni w Polsce”.

UWM oferuje ponad 70 kierunków kształcenia

reklama

Rzeczywiście Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oferuje kształcenie we wszystkich dziedzinach nauki, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Studenci mogą wybierać spośród 70 kierunków, to bardzo szeroka oferta edukacyjna. Jak mówi dr hab. Mariola Grzybowska-Brzezińska, prof. UWM, „wszyscy znajdą kierunek, którym będą zainteresowani, w którym mogą realizować swoją przyszłość.

Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy chcą się rozwijać i realizować swoje pasje. Poza różnorodnością kierunków uczelnia kusi zajęciami dodatkowymi, w jej ramach funkcjonuje bowiem akademicki klub sportowy, zespół pieśni i tańca, teatr czy chór.

Jak oceniasz jego występ? Student z Olsztyna oczarował jurorów The Voice of Poland

Green University

reklama

Dodatkowym atutem uniwersytetu jest jego położenie. Poza tym, że sam Olsztyn jest jednym z najpiękniejszych miast w województwie warmińsko mazurskim, sama uczelnia mieści się w parku, jest otoczona przez drzewa i jezioro, co już na starcie daje zastrzyk pozytywnej energii.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski działa zgodnie z ideą Green University, co oznacza, że realizuje cele zrównoważonego rozwoju.

reklama

– Człowieczeństwo nas zobowiązuje do tego, żeby zachować ten dar i przekazywać pokoleniom, żeby mogły się cieszyć również z tego – mówi dr hab. Grzybowska-Brzezińska.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama