3 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego, 2024
reklama

Reaktywacja oddziału Fundacji Mam Marzenie w Olsztynie

OlsztynReaktywacja oddziału Fundacji Mam Marzenie w Olsztynie

W Olsztynie reaktywuje się oddział Fundacji Mam Marzenie. 21 maja 2022 roku o godzinie 12.00 w Koszarach Funka odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych działaniem na rzecz podopiecznych Fundacji.

reklama

Działalność w wolontariacie jest bardzo ciekawym wyzwaniem, potrafiącym dawać ogrom satysfakcji. Jak mówił ks. Jan Twardowski „Realizujemy się najpełniej, jeśli potrafimy żyć dla innych”. Do swoich szeregów zapraszaFundacja Mam Marzenie organizująca spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych współpracą.

Szukamy osób otwartych na działanie zespołowe oraz ciekawe wyzwania, których realizacja sprawia mnóstwo satysfakcji. Jako zespół Fundacji, pomagamy w spełnianiu marzeń chorych dzieci, ponieważ widzimy, że radość i szczęście, które takie realizacje dają, pomagają im w walce z chorobą” – mówi Aleksandra Bieg, rzecznik prasowy Fundacji Mam Marzenie.

reklama

Spotkanie ma na celu zebranie chętnych osób, które utworzą zespół Fundacji w regionie oraz udzielenie informacji jak działa organizacja. Oddział zostanie zbudowany praktycznie od zera, dlatego dodatkowym atutem uczestniczenia w działaniach Fundacji, obok udziału w ciekawych projektach, będzie możliwość tworzenia czegoś od podstaw.

Termin spotkania: 21 maja 2022 rok godz. 12:00 Koszary Funka, ul. Kasprowicza 4 Olsztyn.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia