29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Zamknięcie bardzo ważnego dojazdu do obwodnicy Olsztyna

OlsztynZamknięcie bardzo ważnego dojazdu do obwodnicy Olsztyna

10 maja (wtorek) zostanie zamknięty odcinek DK53 w rejonie węzła Pieczewo. Ruch na trasie Olsztyn – Szczytno będzie się odbywał po starym przebiegu DK53. Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu podyktowane jest naprawą gwarancyjną deformacji nawierzchni spowodowanej osiadaniem gruntu. Koszt naprawy ponosi wykonawca robót.

reklama

Od wtorku zamknięcie odcinka DK53

W związku z całkowitym zamknięciem DK53 od ronda w Klewkach do węzła Pieczewo ruch kołowy na trasie Szczytno – Olsztyn odbywać się będzie przez miejscowość Szczęsne, starym śladem DK53.
Od Olsztyna drogą krajową nr 53 będzie można dojechać tylko do węzła Pieczewo, dalsza jazda w kierunku Szczytna będzie niemożliwa. Łącznice prowadzące w kierunku Augustowa i Warszawy będą funkcjonować tak, jak dotychczas.
Z kolei jadąc drogą ekspresową S51 od węzła Jaroty, nie będzie można zjechać z obwodnicy Olsztyna w kierunku Szczytna. Objazd będzie prowadził przez Olsztyn starą DK53, a dalej przez miejscowość Szczęsne.
 

Apel do kierowców – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Przewidujemy, że czasowa organizacja ruchu potrwa do 19 sierpnia br. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

reklama

źródło: GDDKiA

zobacz również: Czy wynajem drukarek to dobry pomysł?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane