5 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Zderzenie BMW z drzewem. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo–śledcza z technikiem kryminalistyki

Lidzbark WarmińskiZderzenie BMW z drzewem. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo–śledcza z technikiem kryminalistyki

W piątek (29.04.2022r.) po godzinie 5:00 doszło do zdarzenia drogowego na trasie Żegoty – Lidzbark Warmiński. 20-letni kierujący pojazdem BMW jadąc w kierunku Lidzbarka Warmińskiego z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

reklama

Samochodem podróżowały dwie osoby. Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. 31-letni pasażer nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyźni byli trzeźwi. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśnianie przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim.

reklama

źródło: KWP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
...
5 maja 2022 11:56

Typ 110 w zabudowanym wywalił na łysych oponach w drzewo, bo chciał się popisać jak drift zalicza a policjantka z Lidzbarka mu powiedziała co i jak by konsekwencji z tego nie miał ponieważ jego bracia robią na gospodarce jej rodziców. To nie pierwszy raz jak dwa razy dostał mandat za jazdę bez prawka i przekroczył prędkość jedną corse rozbił, jedno BMW i teraz drugie. Ale co masz kontakt w psach to jesteś panem i władcą. Te prawko to też nie wiadomo czy nie kupione bo dziwnym trafem egzaminator miał te samo nazwisko co ta policjantka. Dno i gówno ta Polska… Czytaj więcej »

Zen
4 maja 2022 15:46

Dołożyć mandat za zniszczenie drzewa bez pozwolenia.

Polecane
Ogłoszenia