12 C
Olsztyn
wtorek, 27 września, 2022
reklama

Pensje zbyt niskie? Biedronka szuka pracowników do magazynu pod Olsztynem

OlsztynPensje zbyt niskie? Biedronka szuka pracowników do magazynu pod Olsztynem
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Biedronka poszukuje pracowników do powstającego centrum dystrybucyjnego w Stawigudzie koło Olsztyna. Budowa idzie zgodnie z założeniami, teraz jest czas na kompletowanie załogi.

Budowa nowego centrum dystrybucyjnego Biedronki dobiega końca

reklama

Powstanie obiektu jest na ukończeniu. Ma on stać się najnowocześniejszym centrum dystrybucyjnym tej sieci w Polsce. Zajmuje blisko 38 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i ma mieć jak najmniejszy wpływ na środowisko, poprzez zastosowanie takich rozwiązań, jak chłodnictwo oparte w całości na wykorzystaniu naturalnych gazów (CO2) czy inteligentny system oświetlenia LED.

Aktualnie wylewane są płyty betonowe, trwa montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych, prace stabilizacyjne i nawierzchniowe, została ukończona konstrukcja dachu.

reklama

Centrum powinno zostać otwarte w trzecim kwartale 2022 roku.

Pensje zbyt niskie? Biedronka szuka pracowników do magazynu pod Olsztynem
fot. Biedronka

Trwa rekrutacja do Biedronki w Stawigudzie

reklama

Biedronka będzie miała wpływ na wsparcie regionalnego rynku pracy, ponieważ planuje zatrudnienie w tym miejscu około 500 osób. Trwa rekrutacja na różne stanowiska: inspektorów do spraw administracyjno-magazynowych, specjalistów i kontrolerów jakości.

Dobra akcja? Zakupy w Biedronce tańsze o 15 zł

19 kwietnia ruszył nabór na stanowiska magazynierów.

Ile płaci Biedronka?

Na swojej stronie internetowej Biedronka podaje proponowane stawki wynagrodzeń na konkretnych stanowiskach. I tak magazynier z najmniejszym stażem może zarobić minimum 3950 złotych brutto, magazynier z 3-letnim doświadczeniem minimum 4400 złotych brutto, inspektor do spraw administracyjno-magazynowych 4500 złotych brutto (osoba bez doświadczenia) lub 4800 złotych brutto, jeśli posiada doświadczenie.

Poza pensją zasadniczą pracownicy mogą również otrzymać powiązane z realizacją celów premie uznaniowe, co oznacza, że magazynier może łącznie zarobić do 5810 złotych brutto, a inspektor do spraw administracyjno-magazynowych do 6150 złotych brutto.

Oprócz tego Biedronka kusi pakietem pozapłacowym, obejmującym ponad 20 programów socjalnych i różnego typu benefitów.

Dobra akcja? Zakupy w Biedronce tańsze o 15 zł

Możliwość rozwoju

Jak opisuje Michał Włodarczyk, dyrektor centrum dystrybucyjnego w Stawigudzie, swoją karierę rozpoczął właśnie od stanowiska magazyniera w jednym z centrów dystrybucyjnych. Teraz przeprowadza rekrutacje i odpowiada za uruchomienie nowego obiektu. Poza samym zatrudnieniem pracowników będzie też dbać o zespół.

źródło: Biedronka

reklama
reklama
reklama
reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama