15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

“Wiking” w dresach szpanował przed kumplami? Policjanci chcą mu coś udowodnić

Olsztyn"Wiking" w dresach szpanował przed kumplami? Policjanci chcą mu coś udowodnić

Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia elewacji bloku przy al. Sikorskiego w Olsztynie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniu proszone są o kontakt z policjantami.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia elewacji bloku przy ul. Sikorskiego w Olsztynie. Wartość strat wyniosła 1000 zł. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo.

Jak widać na nagraniu mężczyzna prawdopodobnie chciał rozbić butelkę o elewację bloku. Sam się jednak zdziwił tym co się stało. Butelka wbiła się w ścianę.

reklama

Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 34 78, 731 34 61, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama

zobacz też: Jak wybrać sprzęt muzyczny najwyższej jakości?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dis
23 marca 2022 14:04

Na wjeździe do miasta spisywać cały motłoch. Dane osobowe, zdjęcie całej sylwetki wraz z ubiorem. Będzie łatwiej namierzać takich debili.

Lidia
23 marca 2022 17:43

Miszcz! Takich cwaniaczków pełno na każdym osiedlu, mam nadzieję, że słono zapłacić za wandalizm.

Polecane
Ogłoszenia