9 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Jak skończyła się ta historia? Kradł w sklepie, a obok stał emerytowany policjant i funkcjonariusz po służbie

KętrzynJak skończyła się ta historia? Kradł w sklepie, a obok stał emerytowany...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Emeryt policyjny oraz policjant w czasie wolnym od służby ujęli sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki spostrzegawczości i ich szybkiej reakcji został zatrzymany 33-latek, który ukradł 20 czekolad.

reklama

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (21.03.2022r.) kilka minut po godz. 11:00. Emerytowany funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie przebywając na zakupach w jednym ze sklepów samoobsługowych na terenie miasta zauważył jak jeden z klientów z półki bierze czekolady, które chowa pod swoją kurtkę. Były policjant bez chwili namysłu ruszył za mężczyzną.

Kiedy 33-latek przekroczył linię kas nie płacąc za towar i chciał uciec ze sklepu został przez niego ujęty. Sprawca kradzieży zaczął wyrywać się byłemu policjantowi w tym momencie do sklepu wszedł będący w czasie wolnym od służby funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, który pomógł obezwładnić mężczyznę. Po chwili na miejscu byli również powiadomieni policjanci, którzy za dokonaną kradzież 20 czekolad ukarali mężczyznę mandatem karnym w wysokości pół tysiąca złotych. Towar został odzyskany i w stanie nienaruszonym wrócił do dalszej sprzedaży.   

Żona kazała mężowi wywieźć śmieci do teściowej, ten jednak z niewiadomych przyczyn wywiózł je do lasu
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×