5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Świadek kolizji zostawił kartkę na szybie kto jest sprawcą. Sprawca po chwili wrócił i wyrzucił kartkę

OlsztynŚwiadek kolizji zostawił kartkę na szybie kto jest sprawcą. Sprawca po chwili...

Pewien 67-latek za wszelką cenę chciał uniknąć odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego na jednym z olsztyńskich parkingów. Ostatecznie mężczyzna został ustalony przez policjantów i ukarany surowym mandatem.

reklama

We wtorek (08.03.2022r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kolizji na jednym z parkingów na terenie miasta. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że kierujący osobowym citronem wykonując manewr cofania najechał na zaparkowany inny pojazd. Mężczyzna miał odjechać z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.

Całą sytuację widział świadek, który pozostawił na podszybiu osobowego hyundaia kartkę z informacjami o sprawcy zdarzenia. Jak się okazało, mężczyzna ponownie wrócił na parking i wyrzucił kartkę, a następnie znowu odjechał w nieznanym kierunku. Interweniujący policjanci szybko ustalili sprawcę zdarzenia oraz jego miejsce pobytu. Okazał się nim 67-letni mężczyzna. Ostatecznie został on ukarany mandatem w kwocie 2000 złotych.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paweł
13 marca 2022 18:11

2000 zł? to kpina, za ucieczkę z miejsca zdarzenia?

Zen
11 marca 2022 16:01

To się burak ucieszył.

Polecane
Ogłoszenia