fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

III edycja OBO – Olsztyn już głosuje

OlsztynIII edycja OBO - Olsztyn już głosuje

Od soboty (12.09) można już oddawać głosy w tegorocznym Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim.

reklama

Olsztynianie na głosowanie w tej edycji OBO mają 16 dni. W tym czasie można wybrać odpowiednią metodę i oddać głos na najlepszy swoim zdaniem projekt. Lista projektów jest dostępna w punktach do głosowania oraz na stronie www.obo.olsztyn.eu.

Oddawać głosy na projekty OBO można za pośrednictwem strony www.glosujobo.olsztyn.eu, która wystartowała 12 września, za pomocą telefonu, tabletu czy komputera. Głosować można za pomocą własnych urządzeń lub skorzystać z różnych miejskich punktów, np. w Ratuszu, w Centrum Organizacji Pozarządowych, w punkcie urzędowym w Galerii Warmińskiej, w Tartaku Raphaelsohnów czy w Kinie Helios. Na osiedlach całodzienne punkty do głosowania będą w oddziałach biblioteki miejskiej (lista punktów do głosowania znajduje się na stronie www.obo.olsztyn.eu). Swój głos będzie można oddać elektronicznie lub w formie tradycyjnej.

reklama

Urzędnicy będą także odwiedzać olsztyńskie osiedla, aby jeszcze bardziej ułatwić mieszkańcom miasta udział w kształtowaniu budżetu obywatelskiego dzięki mobilnym punktom do głosowania (czytaj TUTAJ).

Głosowanie w ramach OBO będzie trwało do 27 września.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji