fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Kierujący VW passatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem

Nowe Miasto LubawskieKierujący VW passatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Bratian. Kierujący VW passatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem fiorino w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Na szczęście żadna z osób podróżujących autami nie odniosła poważniejszych obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

reklama

W czwartek (03.03.2022r.) ok. godz. 6:00 na drodze krajowej nr 15 w Bratianie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu ustalili, że 22-letni kierujący volkswagenem passatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem doprowadzając do zderzenia aut. Na szczęście zarówno kierujący pojazdami jak i pasażer fiata nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Na uwagę zasługuje fakt, iż sprawca zdarzenia miał zamarznięte szyby w aucie.

26-letnia kobieta schodziła z 6 piętra balkonami? Skończyło się to tragicznie
reklama

Kierowcom przypominamy, że na drodze odpowiadają nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale też za życie i zdrowie innych osób, a jazda samochodem, w którym ograniczone jest pole widzenia ze względu na zamarznięte szyby, może powodować zagrożenia w ruchu drogowym.

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama