-0 C
Olsztyn
niedziela, 29 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Patryk S. udusił własnoręcznie swojego przyjaciela

WęgorzewoPatryk S. udusił własnoręcznie swojego przyjaciela

W dniu 18 lutego 2022 r. przed Sądem Okręgowym w Olsztynie rozpoczął się proces Patryka S. oskarżonego o zabójstwo swojego znajomego w miejscowości Solanka w gminie Srokowo.

reklama

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie pod koniec ub. roku skierował do Sądu Okręgowego w Olsztynie akt oskarżenia przeciwko Patrykowi S., któremu zarzucono dokonanie zabójstwa Remigiusza K.

Do tego zdarzenia miało dojść w dniu 5 stycznia 2021 r. w miejscowości Solanka znajdującej się na terenie gminy Srokowo. Według ustaleń prokuratora, oskarżony i pokrzywdzony znali się od pewnego czasu. Feralnego dnia, od samego rana razem spożywali duże ilości alkoholu. Pod wieczór mężczyźni zaczęli się kłócić. Remigiusz K. nakazał wówczas oskarżonemu opuścić mieszkanie. Ten jednak nie zareagował na to żądanie. W rezultacie pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której Remigiusz M. upadł na podłogę. W tym momencie Patryk S. miał kopnąć leżącego znajomego dwa razy w twarz, a następnie, uciskając swoim przedramieniem szyję pokrzywdzonego, miał doprowadzić do jego gwałtownego uduszenia.

Tragiczna śmierć małżeństwa rolników. Po 30 latach małżeństwa zostali pochowani osobno
reklama

Proces Patryka S. rozpoczął się w dniu 18 lutego 2022 r. przed Sądem Okręgowym w Olsztynie. Patryk S. w pierwszym dniu procesu nie kwestionował, że zadał Remigiuszowi K. ciosy w twarz oraz dusił pokrzywdzonego. Zapewnił jednak, że nie miał zamiaru go zabić.

źródło: Sąd Okręgowy

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Zabójstwa dokonali taboretem. Jest wyrok w sprawie złej młodzieży z Dobrego Miasta