fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Policjanci złapali 20-latkę. Po tym zdarzeniu było jeszcze kilka zatrzymań

Nowe Miasto LubawskiePolicjanci złapali 20-latkę. Po tym zdarzeniu było jeszcze kilka zatrzymań

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W minioną środę policjanci wykonywali czynności związane z uszkodzeniem mienia, do którego doszło na ternie gminy Biskupiec. W godzinach wieczornych w Nowym Mieście Lubawskim policjanci dokonali kontroli drogowej samochodu, którym mogły poruszać się osoby mające związek z tym zdarzeniem.

reklama

W trakcie kontroli osobistej i przeszukania kobiety kierującej volkswagenem oraz pasażera auta policjanci znaleźli narkotyki. Zarówno 20-letnia mieszkanka gminy Biskupiec jak i 41-letni mieszkaniec miasta zostali zatrzymani. Wykonując dalsze czynności w tej sprawie, jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali 36-letnią mieszkankę powiatu iławskiego, W jej domu zabezpieczono znaczne ilości amfetaminy i marihuanę.

Dzień później doszło do kolejnych zatrzymań. Tym razem na terenie powiatu iławskiego funkcjonariusze zatrzymali 35- i 36-latka, przy których zabezpieczono amfetaminę. Łączna ilość zabezpieczonych narkotyków w tej sprawie to ponad 200 gramów.

Doniósł na sąsiada, ale sam też trafił za kratki
reklama


20-letniej kobiecie oraz mężczyznom w wieku od 35 do 41 lat policjanci przedstawili zarzuty posiadania narkotyków. 36-latka usłyszała natomiast zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci suszu konopi innych niż włókniste oraz substancji psychotropowej w postaci amfetaminy.

Zgodnie z postanowieniem prokuratora mieszkanka powiatu iławskiego została poddana policyjnemu dozorowi. Będzie teraz musiała 4 razy w tygodniu meldować się w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie. Otrzymała także zakaz opuszczania kraju. W ten sposób realizując czynności dotyczące sprawy zniszczenia mienia, zatrzymano również podejrzanych o przestępstwa narkotykowe.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama