23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Olsztyńscy policjanci w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania zaginionego Jerzego Śliwczyńskiego

OlsztynOlsztyńscy policjanci w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania zaginionego Jerzego Śliwczyńskiego

Olsztyńscy policjanci w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania zaginionego Jerzego Śliwczyńskiego. Przypomnijmy, że 68-latek w sobotę 8 stycznia 2022 roku wyszedł z domu przy ul. Świtycz-Widackiej w Olsztynie i od tej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

reklama

Jerzy Śliwczyński ma ok. 178 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Z informacji otrzymanych przez rodzinę wynika, że mężczyzna może mieć problemy z orientacją oraz wymagać pomoc medycznej.

W sobotę działania poszukiwawcze kontynuowane są w rejonie Osiedla Generałów oraz Słonecznego Stoku w Olsztynie. Policjanci nie wykluczają, że zaginiony mógł udać się w kierunku trudnodostępnego, bagiennego terenu. Olsztyńscy policjanci w działaniach poszukiwawczych wspierani są przez Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 1 w Olsztynie, strażaków ochotników z Bartąga i Gryźlin, wolontariuszy z oddziału PCK w Olsztynie, Mazurską Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą oraz Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą Anikar Mazury. Do działań wykorzystywany jest także specjalistyczny sprzęt m.in. drony, dzięki którym teren można przeszukiwać z powietrza.

reklama

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny można przekazywać w najbliższej jednostce Policji lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
29 stycznia 2022 15:44

Śliwczyńskiego cymbały

Polecane
Ogłoszenia