-3 C
Olsztyn
niedziela, 5 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W wypadku BMW ucierpiała dwójka dzieci i kierująca autem kobieta

KętrzynW wypadku BMW ucierpiała dwójka dzieci i kierująca autem kobieta

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Święta Lipka – Kętrzyn. Ucierpiały w nim dwójka dzieci i kierująca autem kobieta. Funkcjonariusze apelują o ostrożną jazdę. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. Zdejmijmy nogę z gazu i pamiętajmy aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

reklama

Na drogach panują trudne warunki. Jezdnie są śliskie. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Pamiętajmy, że śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania. Gwałtowne manewry mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków. Apelujemy zatem do kierowców o zdjęcie nogi z gazu. Pośpiech w takich sytuacjach może doprowadzić do tragedii.

19-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie

W środę  (26.01.2022) godz. 7:45 na trasie Święta Lipka – Kętrzyn na wysokości miejscowości Trzy Lipy w gminie Kętrzyn doszło do wypadku drogowego. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód wjechał do rowu, a podróżujące nim dzieci oraz kierująca potrzebują pomocy medycznej. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że pojazdem podróżowały 3 osoby. Wszyscy uczestnicy wymagali pomocy medycznej. Jak się okazało pojazdem marki BMW kierowała 31-letnia kobieta, a pasażerami były dzieci, 10 letni chłopiec i 9-miesięczna dziewczynka. Cała trójka została przewieziona do szpitala w Olsztynie. Kierująca była trzeźwa. Policjanci ustalili, że kierująca nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni, wpadła w poślizg a następnie wjechała do przydrożnego rowu.

Seria wypadków po intensywnych opadach śniegu na Warmii i Mazurach
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
bro
28 stycznia 2022 12:52

Ile mandat?

Szczery
28 stycznia 2022 12:25

Ooooo i pojawiło się na pierwszej stronie bmw. Pismak może spokojnie spędzić weekend.

Popularne

BMW wbiło się w kratownicę na al. Sikorskiego. 28-latek odnaleziony przez policję w szpitalu