9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

20-latka trafiła do szpitala po tym jak doprowadziła do dachowania

Wiadomości20-latka trafiła do szpitala po tym jak doprowadziła do dachowania

Służby ratunkowe pracowały na miejscu dość poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w centrum miejscowości Stare Kiejkuty, w gminie Szczytno. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu wynika, że 20-letnia kierująca pojazdem marki Toyota nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków. Auto, którym kierowała wpadło w poślizg, a następnie dachowało. 20-latce pomógł wydostać się z pojazdu 54-letni świadek tego zdarzenia, który to również wezwał na miejsce służby ratunkowe. Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia podjęła decyzję o potrzebie przetransportowania kobiety do szpitala, celem przeprowadzenia szczegółowych badań.

reklama

Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do obecnie panujących trudnych warunków zarówno atmosferycznych, jak i drogowych.

Droga stała się miejscem tragedii. Śmiertelny wypadek pod Barczewem

Wczoraj (17.01.22r.) około godz. 13:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że na dk-58 w okolicach miejscowości Stare Kiejkuty, w gminie Szczytnie doszło do dachowania pojazdu osobowego.

reklama

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego wynika, że 20-letnia kierująca pojazdem marki Toyota nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i dachowała. Świadkiem tego zdarzenia był 54-letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego, który zatrzymał swój samochód, udzielił kobiecie pomocy, a także wezwał na miejsce służby ratunkowe.

Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia podjęła decyzję o potrzebie przetransportowania 20-latki do szpitala, celem przeprowadzenia szczegółowych badań. Jak ustalili szczycieńscy policjanci życiu i zdrowiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Mundurowi zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową.

reklama
4-letnia dziewczynka w olsztyńskim szpitalu z dwoma połamanymi nogami

źródło: KPP Szczytno

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
wkurzonykierowca
19 stycznia 2022 17:29

ta toyota wyglada jak mitsubishi space star

syc
18 stycznia 2022 16:40

Brawo za umiejętności. Pięknie to zrobiła.

Popularne
Ogłoszenia

Tragiczny wypadek z BMW zakończył życie 22-letniego motocyklisty

Droga stała się miejscem tragedii. Śmiertelny wypadek pod Barczewem