fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Synów Pułku-Krasickiego

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Trwają prace związane z rozbudową infrastruktury tramwajowej, która połączy kolejne części Olsztyna. Najbliższe zmiany będą dotyczyć zarówno kierowców, jak i pasażerów komunikacji zbiorowej.

Nowe rozwiązania zostaną wprowadzone już w najbliższy poniedziałek (17 stycznia). Będą dotyczyć bezpośrednio skrzyżowania ulic Synów Pułku z Krasickiego.

Na skrzyżowaniu obowiązywać będzie sygnalizacja świetlna dostosowana do nowego układu skrzyżowania. Ciągi piesze pozostaną utrzymane.

reklama

Zachodnia jezdnia ul. Krasickiego na odcinku od ul. Synów Pułku do ul. Murzynowskiego (wlot na skrzyżowanie po stronie osiedla Nagórki) zostanie zamknięta. Wlot na skrzyżowanie będzie dwukierunkowy jezdnią od strony osiedla Mazurskiego. Nie będzie możliwości skrętu w lewo w ulicę Synów Pułku, a także w ulicę Murzynowskiego. Objazd został wyznaczony poprzez ul. Wańkowicza. Wyjazd z ul. Murzynowskiego w ul. Krasickiego możliwy będzie wyłącznie w prawo.

Czytaj też:  Kolejne samobójstwo. Mężczyzna wyskoczył z wieżowca i spadł na wejście do klatki schodowej
reklama

Przystanek „Synów Pułku (Krasickiego)” w kierunku ul. Wańkowicza zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Murzynowskiego. Tam zatrzymują się autobusy linii nr 113, 117, 120, 126, 141.

Prosimy wszystkich uczestników ruchu o szczególną uwagę w związku ze zmianami w organizacji ruchu. O kolejnych etapach robót i zmian w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.

źródło: UM Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama