fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Zderzenie dwóch ciężarówek Man i ciągnika rolniczego

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Pamiętajmy, że droga hamowania zależna jest też od stanu nawierzchni. Ważne jest, by zachować bezpieczny odstęp od poprzedzającego pojazdu. Niestety wczoraj z braku tego odstępu doszło do zdarzenia.

We wtorek (11.01.22 r.) około godziny 16.45 oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na krajowej 16 na trasie Sorkwity-Mrągowo. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierujący ciężarowym Manem nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego go ciągnika rolniczego w którego uderzył. Ciężarówka następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidło jadącym ciężarowym Manem.

Do szpitala przewieziono kierowcę z drugiej ciężarówki, na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Kierowca pierwszego Mana, który był sprawcą tej kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Czytaj też:  Wracali z imprezy. Pędził ul. Orłowicza i wbił się w drzewo
reklama

Na czas  czynności ratunkowych droga na tej trasie była zablokowana i zorganizowano objazdy, następnie wprowadzono ruch wahadłowy.


źródło: KPP Mrągowo

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama