fbpx
-3 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

16-latka poszła na imprezę do klubu na Nagórkach. Fatalnie skończyła. Doszło do demoralizacji licealistki?

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Wczoraj odbył się wielki koncert w olsztyńskim klubie. Przyjechał popularny wśród młodzieży zespół MGNG. Przyszły tłumy, bo na imprezę mogły wejść osoby, które ukończyły 16 lat.

Zainteresowanie było ogromne. Można to zobaczyć na załączonym poniżej nagraniu.

*nagranie wideo

reklama

Napięcie sięgało zenitu, ale dobrą atmosferę przerwał incydent. 16-letnia dziewczyna nagle padła na ziemię, co przeraziło osoby to widzące. Miała uderzyć głową w twarde podłoże. Nie ruszała się więc wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję.

reklama

Co się stało z licealistką? Według wstępnych ustaleń miała być pod wpływem alkoholu i policja przekazała ją pod opiekę rodziców. Prawdopodobnie będzie sporządzona przez funkcjonariuszy notatka o demoralizacji osoby nieletniej.

Przejawami demoralizacji są zachowania takie jak wandalizm, używanie wulgarnego słownictwa, wagarowanie, ucieczki z domu, przedwczesne podejmowanie życia seksualnego, zażywanie narkotyków, palenie papierosów i spożywanie alkoholu. Jak możemy przeczytać na stronie smadwokaci.pl – „Demoralizacja nieletnich może mieć szereg zróżnicowanych przyczyn. Zalicza się do nich m.in. niewłaściwa sytuacja społeczna lub bytowa oraz błędy wychowawcze. Ponadto wskazuje się, że istotnym czynnikiem wiążącym się z demoralizacją mogą być nieodpowiednie wzorce, z jakimi młoda osoba spotyka się w swoim otoczeniu. Dotyczy to zarówno wzorców spotykanych bezpośrednio w swoim otoczeniu. Mogą nimi być np. koledzy lub rodzice, ale także postacie z telewizji czy Internetu”.

Czytaj też:  Z początkiem 2022 roku zostaną wprowadzone korekty w funkcjonowaniu transportu zbiorowego w Olsztynie

Incydent miał miejsce przed godziną dwunastą i przestano wpuszczać ludzi do środka jednak, po niedługim czasie ponownie otworzono drzwi lokalu. Olsztyńska młodzież mogła się bawić przy dźwiękach piosenkach jednego ze swoich idoli.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama