-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

16-latka poszła na imprezę do klubu na Nagórkach. Fatalnie skończyła. Doszło do demoralizacji licealistki?

Olsztyn16-latka poszła na imprezę do klubu na Nagórkach. Fatalnie skończyła. Doszło do...

Wczoraj odbył się wielki koncert w olsztyńskim klubie. Przyjechał popularny wśród młodzieży zespół MGNG. Przyszły tłumy, bo na imprezę mogły wejść osoby, które ukończyły 16 lat.

reklama

Zainteresowanie było ogromne. Można to zobaczyć na załączonym poniżej nagraniu.

*nagranie wideo

reklama

Napięcie sięgało zenitu, ale dobrą atmosferę przerwał incydent. 16-letnia dziewczyna nagle padła na ziemię, co przeraziło osoby to widzące. Miała uderzyć głową w twarde podłoże. Nie ruszała się więc wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję.

Co się stało z licealistką? Według wstępnych ustaleń miała być pod wpływem alkoholu i policja przekazała ją pod opiekę rodziców. Prawdopodobnie będzie sporządzona przez funkcjonariuszy notatka o demoralizacji osoby nieletniej.

reklama

Przejawami demoralizacji są zachowania takie jak wandalizm, używanie wulgarnego słownictwa, wagarowanie, ucieczki z domu, przedwczesne podejmowanie życia seksualnego, zażywanie narkotyków, palenie papierosów i spożywanie alkoholu. Jak możemy przeczytać na stronie smadwokaci.pl – „Demoralizacja nieletnich może mieć szereg zróżnicowanych przyczyn. Zalicza się do nich m.in. niewłaściwa sytuacja społeczna lub bytowa oraz błędy wychowawcze. Ponadto wskazuje się, że istotnym czynnikiem wiążącym się z demoralizacją mogą być nieodpowiednie wzorce, z jakimi młoda osoba spotyka się w swoim otoczeniu. Dotyczy to zarówno wzorców spotykanych bezpośrednio w swoim otoczeniu. Mogą nimi być np. koledzy lub rodzice, ale także postacie z telewizji czy Internetu”.

Olsztyn zostaje w tyle? Tłumy na I Jarmarku Świątecznym w Bartągu

Incydent miał miejsce przed godziną dwunastą i przestano wpuszczać ludzi do środka jednak, po niedługim czasie ponownie otworzono drzwi lokalu. Olsztyńska młodzież mogła się bawić przy dźwiękach piosenkach jednego ze swoich idoli.

reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
8 stycznia 2022 18:03

dobrze że lexiu nie grał koncertu bo nie tylko 16 by się przewracały

***** ***
8 stycznia 2022 22:07

Bo pić to trzeba umić 😉

Popularne

Policjanci nie mieli litości dla olsztyńskiej młodzieży. Ponad 60 wykroczeń po imprezie NJO i Melanż Company