Noc Zakupów wraca do Galerii Warmińskiej

Noc Zakupów wraca do Galerii Warmińskiej

noc zakupow galeria warminskaW najbliższą sobotę, 14 maja, do Galerii Warmińskiej powróci znana już i ceniona przez klientów „Noc Zakupów”, w czasie której wysokie rabaty w sklepach i kawiarniach łączą się z możliwością wygrania cennych nagród, np. wycieczek, rowerów, laptopa, czy telewizora.

„Noc Zakupów” to wydarzenie, które stali klienci Galerii Warmińskiej znają, i na które czekają. Tych, którzy jeszcze o tym wydarzeniu nie słyszeli informujemy, że jest to wyjątkowa zakupowa noc, w czasie której niemal wszyscy najemcy przygotowują dla klientów bardzo atrakcyjne rabaty równe często tym, jakie goszczą na posezonowych wyprzedażach.

„Tegoroczna Noc Zakupów rozpocznie się w sobotę o godz. 18 i potrwa do godz. 22. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy lubią kupować dobre produkty w atrakcyjnych cenach. Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie trzeciej już edycji Nocy Zakupów, ponieważ dwie poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów nie tylko z Olsztyna, ale i całego regionu, a nawet Gdańska, czy Warszawy” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Aby dodatkowo uatrakcyjnić ten wieczór Galeria Warmińska przygotowała dwie edycje konkursów, w których będzie można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. wycieczki i bony na wycieczki, rowery miejskie i MTB, laptopy, tablet, telewizor, ekspres do kawy, a także zestawy kosmetyków i bony do butików.

Aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród (odbędą się dwie edycje konkursu, o godz. 20:30 oraz 21:50) trzeba zrobić zakupy za minimum 50 zł, wziąć ze sklepu paragon i zarejestrować go u hostessy. Każdy paragon otrzyma numer – jeśli zostanie on wyczytany ze sceny w ciągu minuty właściciel paragonu o danym numerze będzie się musiał stawić na scenie. Jeśli się zagapi, albo kupon wyrzuci – zostanie wyczytany inny, rezerwowy numer. „Jedna  dorosła osoba będzie mogła wrzucić do urn dowolną liczbę zarejestrowanych kuponów, warunkiem jest to, by były one na co najmniej 50 zł” – mówi dyrektor Tur, który jako jedyny wyznaczy szczęśliwe numery kuponów-paragonów i jako jedyny będzie je znał.

Zapewniamy, że wydanie 50 zł w czasie „Nocy Zakupów” będzie naprawdę opłacalne, ponieważ sklepy i butiki przygotowały atrakcyjne rabaty. W „Made in G” oraz „Klimatach” zakupy będzie można zrobić z rabatem sięgającym 70 proc.,  tyle samo rabatu na wybrane produkty oferuje sklep z odzieżą dziecięcą „Julie and Max”. Za połowę ceny sobotniej nocy będzie można wyrobić sobie okulary korekcyjne w „Vision Express” (okulary słoneczne ze zniżką 20 proc.), połowę mniej zapłacimy też za zdjęcia w „Foto Joker”. 50 proc. rabaty przygotował dla klientów także sklep z odzieżą sportową „Reggata”, oraz Hilfiger Denim/Pepe Jeans oraz „Campione”, „House” i „Morgan”. Sklep z odzieżą dziecięcą Coccodrillo oraz „Cropp Town” wprowadziły 50 proc. rabaty drugą rzecz, także w Empiku wybrane książki będą połowę tańsze. W „Bijou Brigitte” o połowę taniej będzie można kupić chusty i apaszki.

Obniżki sięgające 30 proc. w czasie „Nocy Zakupów” będą m.in. w sklepach: „Esotiq”, „Deni Cler”, „Taranko” oraz „Stefanel”, panowie na 30 proc. rabatu mogą liczyć w sklepach „Vistula” i „Wólczanka.

Bardzo wiele butików i sklepów przygotowało rabaty sięgające 20 proc, to m.in. sklepy obuwnicze: „CCC”, „New Balance”, „Deichmann”, „Gino Rossi” ; sklepy z odzieżą męską: „Diverse Men”, „Recman”, a sklep „Kubenz” oferuje takie rabaty na zestawy ślubne. Zdecydowanie więcej sklepów o 20 proc. obniży ceny ubrań dla pań, to m.in. „Paryżanka”, „Mohito”, „Pretty Girl”, czy „Diverse Woman”, takie same rabaty będą też czekać na klientów sklepu z odzieżą sportową Adidasa i Reebok.

 Rabaty w czasie „Nocy Zakupów” przygotowały także kawiarnie i restauracje w „Galerii Warmińskiej”; taniej będzie można kupić pizzę, czy sałatki. „Kupony z restauracji i barów także mogą brać udział w konkursie z nagrodami, więc  zapraszamy w sobotę do nas na kolację” – zaprasza Michał Tur.

W losowaniu niespodzianek w czasie Nocy Zakupów nie będą mogli brać udziału pracownicy Galerii Warmińskiej, najemcy i ich pracownicy. Szczegółowe dane rabatowe i regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej http://www.galeria-warminska.pl.

5noc_a5_025noc_a5_035noc_a5_01

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Hanna Piotrowska
11 maja 2016 19:52

Zamiast do muzeum małolaty ruszą do galerii

Tomek Tomuś Tomaszek Dołęga
11 maja 2016 18:03

Kupa cycatych małolat Panowie lubiący takie atrakcje do dzieła