fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Senior błąkał się po mieście w kapciach

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Funkcjonariusze Policji pomogli mężczyźnie, który w kapciach i swetrze spacerował ulicami miasta. Dzięki właściwej reakcji świadka i pomocy mundurowych, mężczyzna szczęśliwie wrócił do domu.

Służba patrolowa każdego dnia stawia przed policjantami różne wyzwania. Czasami trzeba interweniować tam, gdzie dochodzi do zakłócenia ładu i porządku publicznego, czasami trzeba podjąć czynności służbowe wobec osób, które złamią prawo. Bywa jednak i tak, że policjanci zostają poinformowani o wydającej się z pozoru zwykłej sytuacji, która jak się później okazuje, mogłaby skończyć się nieszczęśliwie.

O takiej właśnie sytuacji zostali poinformowani w czwartek (23.12.2021r.) kilka minut po godz. 14:00 policjanci z Komisariatu Policji w Lubawie. Zgłaszający oświadczył, że jedną z ulic w mieście idzie mężczyzna. Dodał, że jest on zagubiony, ubrany tylko w sweter i kapcie, a na dworze jest temperatura poniżej zera. Policjanci natychmiast pojechali we wskazanym kierunku, gdzie zastali mężczyznę. Po chwil otrzymali kolejne zgłoszenie. Wtedy to kobieta oświadczyła, że jej tata w kapciach uciekł przez okno dodając, że jest chory na Alzhaimera. Funkcjonariusze ustalili, że jest to zaginiony mieszkaniec Lubawy. Policjanci odwieźli mężczyznę do domu i przekazali zaniepokojonej córce.

Czytaj też:  Sprzeczka klientów na stacji benzynowej przerodziła się w próbę zabójstwa
reklama

Właściwa reakcja, okazana pomoc świadka i iławskich policjantów, być może zapobiegła nieszczęśliwym wydarzeniom.

reklama

źródło: KWP Olsztyn, fot. infoilawa.pl

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama