fbpx
-5 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

Mężczyzna uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego. Zniszczył mu okulary

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z Prokuraturą Rejonową zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 21-latkowi. Mężczyzna uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego, powodując u niego obrażenia oraz niszcząc mu okulary. 21-latek usłyszał zarzut, z którego w najbliższym czasie będzie się tłumaczyć przed sądem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie przeciwko 21-latkowi.  Z ustaleń śledczych wynikało, że kiedy pokrzywdzony szedł jedną z lokalnych ulic i rozmawiał z dziewczyną, samochodem podjechał do nich jej znajomy. Mężczyzna wyszedł z auta po czym uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego i odjechał. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Okazało się, że mężczyzna ma rozcięty luk brwiowy oraz policzek a także potłuczone okulary. W związku z powyższym pokrzywdzony złożył zawiadomienie o przestępstwie. Funkcjonariusze przeprowadzili postępowanie, podczas którego przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu zniszczenia mienia i spowodowania uszczerbku na zdrowiu o charakterze chuligańskim  21-latkowi. Teraz mężczyzna ze swojego postępowania będzie się tłumaczył przed sądem.

Czytaj też:  Ogromny sukces olsztyńskich badaczy


Kodeks karny za samo zniszczenie mienia o charakterze chuligańskim przewiduje karę do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama