fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Agresywny mąż razem z żoną trafili z imprezy do policyjnej celi

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

38-latek i jego żona awanturowali się w lokalu, co zostało zgłoszone policjantom. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia karu 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności. W trakcie interwencji swoim obraźliwym i agresywnym zachowaniem znieważył i groził wykonującym czynności służbowe funkcjonariuszom. Jego żona także trafiła do policyjnej celi.

Podczas minionego weekendu (28.11.2021r.) w nocy policjanci z Ełku zostali poproszeni o interwencję w jednym z lokali, gdzie doszło do awantury między klientami i obsługą. Policjanci zastali tam agresywnego mężczyznę oraz jego żonę. W trakcie legitymowania okazało się, że 38-latek jest osobą poszukiwaną na nakaz sądu do odbycia kary 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. Mężczyzna był nietrzeźwy i od samego początku interwencji agresywny i wulgarny także w stosunku do policjantów wykonujących czynności służbowe. Nie zaprzestał wyzwisk i gróźb, pomimo wielokrotnego upominania o konsekwencjach znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Został zatrzymany.

Natomiast jego żona utrudniała i przeszkadzała w prowadzeniu interwencji oraz swoim głośnym zachowaniem zakłócała spokój publiczny. Mimo sprzeciwu obsługi próbowała ponownie dostać się do lokalu i wykrzykując wulgaryzmy szarpała za klamkę. Wbrew obowiązkowi nie chciała podać policjantom swoich danych. Ona również była nietrzeźwa – miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana do wytrzeźwienia, a potem ukarana mandatami w wysokości 500 złotych.

Czytaj też:  Przestępstwo w olsztyńskiej restauracji. Policja publikuje nagranie
reklama

38-latek po wytrzeźwieniu, przed wyjazdem do zakładu karnego, usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych, wpływania groźbą na czynności służbowe oraz gróźb bezprawnych. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ełk

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama