25 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Od kilkunastu dni obnażał się w miejscach publicznych

WiadomościOd kilkunastu dni obnażał się w miejscach publicznych

Szczycieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od kilkunastu dni na terenie miasta obnażał się w miejscach publicznych. 21-latek został przesłuchany i usłyszał już zarzuty dopuszczenia się nieobyczajnych wybryków. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje Sąd Rejonowy w Szczytnie.

reklama

Wczoraj rano (25.04.2016) policjant dzielnicowy wraz z kryminalnymi szczycieńskiej komendy, działając na podstawie własnych ustaleń i zeznań świadków, zatrzymali młodego mężczyznę, który od pewnego czasu na terenie miasta obnażał się w miejscach publicznych.
Zanim do tego doszło funkcjonariusze przesłuchali osoby pokrzywdzone oraz świadków tych zdarzeń. Typowanie funkcjonariuszy osoby sprawcy nieobyczajnych wybryków, potwierdziło się. Zebrane informację przyczyniły się do szybkiego ustalenia miejsca zamieszkania mężczyzny.

Jak wynika z informacji uzyskanych od naocznych świadków zaistniałych zdarzeń, zachowanie mężczyzny wyczerpywało znamiona wykroczenia przeciwko obyczajności. Zatrzymany przez policjantów 21- latek usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

reklama

Policjanci informują, że postępowanie w sprawie nieobyczajnych wybryków 21-latka nadal trwa. Wszystkie osoby pokrzywdzone jego zachowaniem, a także świadkowie zaistniałych zdarzeń, mogą nadal zgłaszać się do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie celem złożenia zeznań.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mateusz
26 kwietnia 2016 16:21

Ale jaja 😀

Popularne
Ogłoszenia