fbpx
4 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021
reklama

Cztery popularne lokale ze starówki łączą się

reklama

To może być przełomowa współpraca. Zamiast konkurować postanowili działać wspólnie. Każdy wie, że w jedności siła, ale i dobra zabawa.

Cztery lokale znajdujące się w sercu naszego miasta, czyli na olsztyńskiej starówce ruszają ze wspólną promocją. Chodzi o Hookah club, V.S.20, Handmade Cafe & Pub oraz Champion Pub. Ma to być ukłon w stronę mieszkańców Olsztyna, ale też zachęta do odwiedzania Starego Miasta nie tylko w weekendy.

Akcje nazwano „3+1 STARÓWKA RAZEM”. W skrócie oferują promocję 3 + 1 na wszystko. Zasady są proste, wystarczy kupić trzy dowolne produkty w jednym z wymienionych miejsc aby odebrać czwarty produkt gratis. Zatem kupując np. trzy drinki, czy piwa w Championie czwarty odbieracie gratis, zamawiając trzy burgery w Handmade Pub&Cafe czwarty odbieracie… oczywiście gratis. Jak wam przyjdzie fantazja na najlepszą shishę w Olsztynie w V.S.20 to… tak, tak czwartą dostajecie gratis.

Czytaj też:  Frączak Stomatologia Mikroskopowa specjalizują się w bezbolesnym leczeniu zębów
reklama

Ta promocja dotyczy wszystkich produktów w każdym z lokali (alkohol, drinki, jedzenie, shisha itd.). Co ważne, trwa od niedzieli do czwartku do końca roku. Musi też dotyczyć tego samego produktu.

Organizatorzy zapewniają, że jest to pierwsza wspólna akcja i na pewno nie ostatnia.

Wpadajcie do lokali, które się łączą:

Pub Champion, ul. Podwale 14

Hookah Club, ul. Hugona Kołłątaja 1

Handmade Pub &Cafe, ul. Hugona Kołłątaja 3

V.S.20, ul. Joachima Lelewela 4A

Możecie też ich śledzić na Facebooku

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama