fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów, w tym „eLki”

Wiadomości Wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów, w tym „eLki”

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w rejonie skrzyżowania w pobliżu Małdyt. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca pojazdem nauki jazdy kursantka nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierowcy VW. W wyniku zderzenia trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (26.04) po godz. 7:00 w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 519 w pobliżu Małdyt. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca samochodem nauki jazdy kursantka, skręcając na skrzyżowaniu w lewo, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka kierowcy VW Golfa.

wypadek elka (2)W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń ciała dwie osoby jadące samochodem nauki jazdy, kursantka i instruktor oraz jeden z pasażerów golfa trafili do szpitala. W miejscu zdarzenia przez około dwie godziny ruch odbywał się wahadłowo.

Teraz trwa ustalanie wszystkich przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x