fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Nikodem C. bił i kopał Oliwię po głowie nawet po utracie przytomności

reklama

We wtorek Sąd Rejonowy w Szczytnie aresztował Nikodema C. pod zarzutem usiłowania zabójstwa 17-letniej dziewczyny. Według śledczych ofiara była kopana i bita w głowę nawet po utracie przytomności.

Według policji do incydentu doszło w sobotę wieczorem przed domem dziewczyny w Szczytnie. Została brutalnie pobita po przyjęciu urodzinowym. Ma rozległe urazy twarzoczaszki. W niecałą godzinę policja zatrzymała 19-letniego chłopaka.

Szczycieńska prokuratura ustaliła, że Nikodem C., działając z tzw. zamiarem ewentualnym pozbawienia życia dziewczyny, miał przewrócić ją na ziemię, a następnie dusić rękoma oraz wielokrotnie kopać i uderzać pięściami w głowę, nawet po utracie przez nią przytomności, powodując u pokrzywdzonej ciężki uszczerbek na zdrowiu.

reklama

„Zdaniem Sądu, odizolowanie podejrzanego od świadków oraz pokrzywdzonej na tym etapie postępowania jest konieczne dla zabezpieczenia prawidłowego toku śledztwa. Istnieje uzasadniona obawa, że podejrzany, któremu grozi surowa kara, pozostając na wolności mógłby wpływać na relacje świadków, w tym także tych jeszcze nieprzesłuchanych, uzgadniając z nimi wersję zdarzenia najkorzystniejszą dla siebie” – poinformował rzecznik.

Czytaj też:  Ogromny korek na obwodnicy Olsztyna. Kolizja dwóch pojazdów

Postanowienie sądu w tej sprawie nie jest prawomocne.

Poszkodowana dziewczyna znajduje się w szpitalu w Olsztynie pod opieką lekarzy. Według naszych informacji jest w śpiączce.

Oliwia zrobiła razem z koleżanką łączoną osiemnastkę. Nikodem na imprezie miał zachowywać się agresywnie w stosunku do zaproszonych osób. Dziewczyna opuściła przyjęcie bez niego, bo zachowywał się nie do zaakceptowania. W Szczytnie młodzież plotkuje, że dała mu kosza, co wyprowadziło do z równowagi. Chłopak jest zbudowany atletycznie, uprawiał regularnie sport. Na zdjęciach widać, że ramiona miał zbudowane na siłowni.

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama