fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 30 listopada, 2021
reklama

Policja szuka 25-letniego Jacka z Olsztyna

reklama

Policja poszukuje Jacka Burczyka, 25-letniego mieszkańca Olsztyna. Ostatni raz mężczyzna był widziany 28 października 2021 r., po wypisaniu go ze szpitala w Gdańsku. Od tego czasu nie widziano go w domu i nie kontaktował się z członkami swojej rodziny.

Według raportu policyjnego 25-latek może przebywać w województwie pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim lub w Olsztynie. Według informacji od rodziny logiczna komunikacja z 25-latkiem może być trudna.

Jacek Burczyk ma ponad 170 cm wzrostu. Ma ciemne włosy i niebieskie oczy. Ciało szczupłe. 25-latek ma tatuaż na prawym ramieniu i tatuaż na plecach. Zaginiony nie ma przy sobie dowodu tożsamości i telefonu.

reklama

Rodzina zwraca się do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego 25-latka. Mogą osobiście przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Czytaj też:  Porwano dwóch mężczyzn. Sześć osób zatrzymanych
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama