fbpx
1 C
Olsztyn
piątek, 3 grudnia, 2021
reklama

19-latek skatował dziewczynę na jej „osiemnastce”. Grozi mu dożywocie

reklama

Prokurator Rejonowy przesłuchał 19-latka. Mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa i ciężki uszczerbek na zdrowiu 17-letniej mieszkanki Szczytna. 19-latek przyznał się do winy i udzielił wyjaśnień. Niebawem zostanie aresztowany w Sądzie Okręgowym. Próba zabójstwa jest przestępstwem zagrożonym karą nawet dożywocia.

Do incydentu doszło z 13 na 14 listopada. O godzinie 2:30 dwóch policjantów otrzymało zawiadomienie, że pobita 17-letnia dziewczyna została znaleziona na terenie jednej z nieruchomości znajdujących się w Szczytnie. Poszkodowana ciężko ranna trafiła do szpitala w Olsztynie. Nie całą godzinę później funkcjonariusze zatrzymali 19-latka podejrzanego o popełnienie przestępstwa.

Prokurator Rejonowy w Szczytnie po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zgromadzonym przez śledczych i przesłuchaniu 19-latka oskarżył go o usiłowanie zabójstwa i spowodowanie poważnego uszczerbku na zdrowiu 17-latki. Sprawca przyznał się do postawionych mu zarzutów i udzielił wyjaśnień. Wkrótce do Sądu Rejonowego w Szczytnie wpłynie wniosek Prokuratury Rejonowej w Szczytnie o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Usiłowanie zabójstwa jest przestępstwem zagrożonym kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj też:  Aż 18 zdarzeń na tym skrzyżowaniu pod Olsztynem! Lata już tam policyjny dron
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama